12 آوریل 2020
آوریل 12, 2020

اقدامات قبل از جراحی بینی

0 دیدگاه

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی و بعد از آن نقش زیادی در رضایت بخش بودن نتیجه عمل زیبایی بینی و کاهش احتمال بروز عارضه ناشی از آن دارند. به همین دلیل پیش از انجام عمل زیبایی بینی می بایست در رابطه با نکاتی که در نتیجه آن تاثیر دارند اطلاعات دقیق کسب کرده و آن ها را رعایت نمایید. ( جراح بینی زاهدان )

اقدامات قبل از جراحی بینی چیست؟
بعد از اینکه تصمیم به انجام جراحی بینی گرفتید و مطمئن شدید که کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل زیبایی هستید اولین اقدامی که باید انجام دهید انتخاب بهترین جراح بینی در زاهدان یا هر شهر دیگری است که در آن سکونت دارید.
سیگار کشیدن و به طور کلی مصرف دخانیات و همچنین نوشیدنی های حاوی الکل در روند اکسیژن رسانی خون اختلال ایجاد می نمایند به همین دلیل افراد باید دو هفته قبل از عمل بینی از مصرف آن ها خودداری کنند.
از مصرف برخی داروها همچون بروفن به مدت 2 هفته پیش از رسیدن موعد جراحی بینی بپرهیزید.
اگر در حین جراحی بینی معده فرد پر باشد ممکن است محتویات موجود در آن موجب انسداد مجرای تنفسی او شود، به همین دلیل توصیه اکید پزشکان به بیماران این است که در شب قبل از این عمل زیبایی شامی بسیار سبک میل نموده و از خوردن و آشامیدن به مدت 8 ساعت پیش از آن خودداری نمایند.
یکی از اقداماتی که فرد باید پیش از عمل بینی انجام دهد انجام آزمایشاتی همچون تست بارداری است، این آزمایشات را انجام دهید و پاسخ را در روز جراحی بینی به پزشک خود تحویل دهید.
دیگر اقدامات قبل از جراحی بینی عبارتنداز:
برای اینکه عمل بینی با مشکل و عارضه همراه نباشد پزشکان سوالاتی در رابطه با حساسیت های دارویی و سوابق دارویی تان می پرسند که باید به طور صادقانه به آن ها پاسخ دهید.
بهتر است آقایان پیش از جراحی بینی صورت خود را اصلاح نموده و خانم ها در روز موعد فاقد آرایش باشند.
شخصی را به عنوان همراه در کنار خود داشته و نیم ساعت قبل از ساعت مقرر در کلینیک حضور پیدا کنید.
لباس راحتی در روز جراحی بینی به تن کنید تا مشکلی به هنگام عوض کردن آن برای تان پیش نیاید.
یکی از مواردی که در نتیجه جراحی بینی موثر است مراقبت از اسپلینت و چسب بینی به مدت 1 هفته بعد از آن است، به همین علت بهتر است روز قبل از این جراحی زیبایی استحمام کنید که تا چند روز به حمام کردن نیازی نداشته باشید.