سیر را به دلیلی بسیار مهم ناشتا بخورید

چرا توصیه می شود سیر را ناشتا بخوریم؟
در مورد خوردن سیر با معده خالی نظرات متفاوتی وجود دارد. ممکن است شنیده باشید که افراد آن را به عنوان نسخه خانگی می دانند که تاثیر بسیار کمی دارد اما افراد زیادی هستند که به فواید سیر ایمان دارند. مطالعات نشان می دهد اگر سیر با معده خالی و ناشتا خورده شود، درست مثل یک آنتی بیوتیک طبیعی است.

سیر حاوی الایسین است که اثر ضدباکتریایی قوی دارد و می تواند عفونت را درمان کند. خوردن سیر با شکم خالی برای پیش گیری و درمان بیماری های مختلف بسیار موثر است.خوردن سیر ناشتا
فواید و اثرات مثبت خوردن سیر به صورت ناشتا
آنتی بیوتیک طبیعی:
مطالعات نشان داده اند خوردن سیر با شکم خالی به عنوان آنتی بیوتیک قوی عمل می کند. این کار زمانی موثر است که قبل از صبحانه آن را بخورید چون باکتری ها در معرض قرار گرفتن هستند و نمی تواند از خود در برابرقدرت آن دفاع کند.
خوردن سیر برای کنترل فشار خون:
بسیاری از افرادی که مبتلا به فشار خون بالا هستند متوجه شده اند که سیر به تسکین برخی از علائم کمک می کند.

خوردن سیر ناشتا مفید برای دل و روده:
به عملکرد مناسب کبد و مثانه کمک می کند و برای مشکلات شکم مانند اسهال موثر است. اشتها و هضم را تحریک و هم چنین به کنترل استرس کمک می کند که از اسید معده جلوگیری می کند و معمولا زمانی ترشح می شود که عصبی می شوید.
خوردن ناشتا سیر برای پاکسازی بدن:
سیر چنانچه در مطلب خواص سیر در سلامت نمناک گفته شد به عنوان یکی از قوی ترین مواد غذایی در نظر گرفته می شود که به تصفیه سموم بدن به عنوان داروی جایگزین کمک می کند. متخصصان این شاخه از داروها اصرار دارند که سیر آنقدر قوی است که می تواند انگل ها و کرم را از بین ببرد و از بیماری هایی مثل تیفوس، دیابت، افسردگی و برخی انواع سرطان جلوگیری کند.
مصرف ناشتا سیر برای تنفس:
سیر در پیش گیری و درمان سل، ذات الریه، زکام، برونشیت مزمن، گرفتگی ریوی، آسم و سیاه سرفه بسیار شگفتی دارد.

مصرف ناشتا سیر برای هضم و کاهش وزن:
خوردن سیر صبح ناشتا باعث تحریک اشتها و هضم می شود. دستگاه گوارش روان در میان چیزهای دیگر نیز به کاهش وزن موثر کمک می کند. خوردن سیر خام نیز برای مشکلات شکم مانند اسهال موثر است.
خوردن سیر ناشتا برای تقویت سیستم ایمنی بدن:
سیر آنتی بیوتیک طبیعی قوی برای هر سنی در نظر گرفته شده است. اول از همه، نسخه ای برای تقویت سیستم ایمنی قوی است . در زمستان، این محصول به کودکان داده می شود تا از آن ها در برابر سرماخوردگی و آنفولانزا محافظت کنند. اگر صبح سیر را با شکم خالی بخورید، خواص دارویی و فواید آن به حداکثر می رسد.
مصرف سیر ناشتا برای درمان بیماریهای عصبی:
سیر برای درمان بیماری های مختلف مفید هستند. وقتی نوبت به مشکلات عصبی می رسد، آن ها یک استثنا نیستند. مطالعات نشان می دهند خوردن سیر با معده خالی درمانی موثر برای افرادی است که از مشکلات عصبی رنج می برند.