14 آوریل 2019
آوریل 14, 2019

عمل جراحی بینی

0 دیدگاه

عمل جراحی بینی

آمار به دست آمده نشان می دهد که عمل جراحی بینی یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین جراحی های زیبایی پلاستیک در ایران محسوب می شود به گونه ای که روزانه افراد بسیاری برای انجام این جراحی زیبایی به بیمارستان ها و کلینیک ها مراجعه می کنند. ( جراح بینی تهران )

شاید در زمان های قبل تنها بزرگسالان متقاضیان این جراحی پلاستیک بوده اند، اما هم اکنون جوانان و نوجوانان بیشترین آمار را در بین متقاضیان جراحی بینی دارند.

عمل جراحی بینی

دلیل کاندید بودن جوانان و نوجوانان این است که آنان در برهه زمانی بسیار حساسی قرار دارند، با انجام عمل جراحی بینی علاوه بر ایجاد زیبایی و اصلاح عملکرد بینی ، اعتماد به نفس آنان نیز افزایش پیدا می کند.
عمل جراحی بینی موجب ایجاد تغییراتی چون:

بزرگ و کوچک کردن بینی
برطرف کردن قوز بینی
ایجاد زیبایی در بینی های گوشتی و استخوانی
برطرف کردن پولیپ بینی
اصلاح اندازه سوراخ های بینی، می شود.

بعد از عمل بینی

به مدت 48 ساعت باید از کمپرس یخ استفاده کنید.
برای تسکین درد می توانید از مسکن های تجویزی جراح بینی خود استفاده کنید.
پس از جراحی بینی نیازی به استحمام فوری نیست.
برای شستشوی موهای خود مراقب باشید تا گچی که بر روی بینی تان قرار دارد خیس نشود.
پس از 1 هفته می توانید حمام کنید.
از غذا های تند و شور استفاده نکنید.
از مصرف مواد غذایی سفت پرهیز کنید.
از انجام ورزش های سنگین پرهیز کنید.
مراقبت های بسیاری پس از عمل جراحی بینی وجود دارد که در مقالات بعدی به آن ها خواهیم پرداخت.

عمل جراحی بینی

عمل جراحی بینی

جراحي زيبايي بيني

برخی افراد تنها جهت زیبایی برای انجام جراحی بینی اقدام می کنند. عموما این افراد دارای بینی های گوشتی و استخوانی هستند یا بینی معمولی دارند و می خواهند عروسکی یا فانتزی عمل کنند.

اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید ما به شما توصیه می کنیم قبل از عمل بینی ابتدا درباره این جراحی زیبایی اطلاعات کافی بدست آورید سپس اقدام کنید. برای کسب این اطلاعات می توانید در صفحات گوگل سرچ کنید.

اما بهترین کار این است که با شماره هایی که در سایت وجود دارند تماس بگیرید و با دکتر سکوتی یک جلسه مشاوره داشته باشید. در این جلسه مشاوره تمامی ابهامات شما عزیزان درباره این جراحی زیبایی برطرف می شود و می توانید با خیالی آسوده برای انجام جراحی زیبایی بینی اقدام کنید.
انواع روش های عمل جراحی بینی به شرح ذیل می باشد:

جراح بینی برای اعمال تغییرات بر روی بینی با توجه به مهارت و تجربه خود یکی از روش های جراحی بینی به روش باز با جراحی بینی به روش بسته را انتخاب می کند.

در روش جراحی بینی باز ، جراح بینی برای اعمال تغییرات یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می کند، در این روش به دلیل اینکه جراح بینی دید مستقیم دارد احتمال بروز غیر قرینگی بسیار کم می باشد.

اما در روش جراحی بینی بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

عمل جراحی بینی

کوچک کردن بینی با لیزر

از جمله تبلیغات گسترده ای که امروزه شاهد آن هستیم کوچک کردن بینی با لیزر می باشد.

باید بگوییم که لیزر توانایی ایجاد تغییرات در استخوان بینی را ندارد و تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.
عوارض جراحی بینی

یکی از سوالات متداولی که در جلسه مشاوره پرسیده می شود درباره عوارض جراحی بینی می باشد، در مقاله مربوط به عوارض جراحی بینی به صورت کامل توضیحاتی را مطرح نموده ایم که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.
هزینه عمل جراحی بینی

نوع بینی
دستمزد جراح بینی
دستمزد متخصص بیهوشی
هزینه دارو های بیهوشی
هزینه اتاق عمل

محل جغرافیایی و غیره عواملی هستند که در این هزینه تاثیر گذار هستند. شما عزیزان برای آگاهی از این هزینه باید مورد معاینه و بررسی جراح بینی قرار بگیرید که در جلسه مشاوره ای که با دکتر سکوتی خواهید داشت این هزینه به اطلاع شما عزیزان رسیده می شود.