08 ژانویه 2020
ژانویه 8, 2020

لیفت با نخ

0 دیدگاه

لیفت با نخ

لیفت با نخ : گذر زمان و افزایش سن ، سبب پیری و بروز مشکلاتی هم چون شل شدگی و افتادگی پوست صورت می شود و این موضوع سبب کاهش اعتماد به نفس بسیاری از افراد شده است ، به همین علت آن ها همواره به دنبال راهی جهت بازگرداندن جوانی از دست رفته خود هستند ؛ لیفت با نخ ، یکی از بهترین و موثرترین روش های جوانسازی و ضد پیری می باشد ؛ که سبب افزایش کلاژن سازی در پوست شده و به رفع شل شدگی و افتادگی پوست می پردازد. ( جوانسازی پوست در تهران )


افزایش سن ، سبب کاهش کلاژن و الاستین پوست شده و بدین ترتیب پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و دچار افتادگی می شود ، مرور زمان علاوه بر موارد فوق سبب بروز چین و چروک های پوستی نیز خواهد شد ؛ عمل لیفت با نخ ، سبب افزایش کشیدگی و استحکام پوست شده و بدین ترتیب افتادگی پوست را رفع کرده و سبب جوان تر به نظر رسیدن افراد خواهد شد.

لیفت با نخ چیست ؟

برای انجام عمل لیفت با نخ ، نیاز به بیهوشی عمومی نبوده و تحت بی حسی موضعی انجام می شود ؛ پس از بی حس شدن صورت بیمار ، حفره های ظریفی بر روی نواحی که نیاز به لیفتینگ دارند ، ایجاد شده و از طریق آن ها سوزن و نخ های مخصوص لیفتینگ ، وارد بافت زیرین صورت شده و پوست را به سمت بالا می کشد.

در این روش از جوانسازی ، هیچ گونه برش و بخیه ای بر روی سطح خارجی پوست صورت بیماران ایجاد نمی شود.

امکان انجام لیفتینگ به روش نخ ، برای بسیاری از نواحی صورت هم چون ابرو ، خط فک ، گونه ، خط لب ، گردن ، ناحیه میانی صورت و غیره وجود دارد.

لازم به تذکر است بیماران پس از انجام عمل لیفتینگ با نخ ، نیاز به استراحت طولانی مدت نداشته و می توانند به انجام فعالیت های شخصی خود بپردازند.

نتیجه عمل لیفتینگ با نخ ، دستیابی به پوستی محکم و جوان می باشد.

مزایای لیفت با نخ
کاهش چین و چروک های پوستی
رفع افتادگی و شل شدگی پوست
کاهش اثرات پیری
قابل مشاهده بودن نتایج بلافاصله پس از انجام
بدون نیاز به ایجاد برش
بدون عوارض
عوارض لیفتینگ با نخ

در صورتی که عمل لیفتینگ با نخ ، توسط پزشک مجرب و چیره دست انجام شده باشد و بیماران نیز نکات و مراقبت های پس از آن را رعایت کرده باشند ، این روش سبب بروز هیچ گونه عوارضی در آن ها نخواهد شد ؛ اما در غیر این صورت ، احتمال بروز عوارضی هم چون خونریزی ، عفونت ، غیر قرینگی ، بی حسی ، حرکت نخ ها و غیره در بیماران وجود خواهد داشت ؛ بنابراین جهت جلوگیری از بروز خطرات این روش از جوانسازی ، به پزشک ماهر و زبده مراجعه کرده و نسبت به رعایت مراقبت های پس از آن سهل انگاری نکنید.

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد ؟

سوال بسیاری از افراد که قصد انجام لیفتینگ صورت به روش نخ را دارند ، در این باره می باشد که لیفتینگ صورت با نخ چقدر دوام دارد ؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که نتیجه لیفتینگ صورت با نخ ، بسته به سبک زندگی افراد متفاوت می باشد ؛ اما به طور میانگین می توان گفت این روش از جوانسازی پوست صورت ، بین 12 الی 18 ماه ماندگاری خواهد داشت.

مراقبت بعد از لیفت با نخ
پس از انجام لیفتینگ ، به بیماران توصیه می شود تا مدتی از استعمال دخانیات و مصرف الکل خودداری کنند ؛ چرا که مصرف این موارد سبب کاهش خونرسانی به بافت های درمانی می شود.
بعد از انجام لیفت صورت با نخ ، بیماران باید تا مدتی از انجام برخی از فعالیت ها که سبب افزایش فشار خون می شود ، خودداری کنند.
در اکثر مواقع افرادی که عمل لیفتینگ به روش نخ را انجام داده اند ، پس از گذشت 1 روز می توانند به انجام فعالیت های شخصی خود بپردازند.
بیماران باید توجه کنند که جهت رفع کبودی و تورم ناشی از عمل لیفت با نخ ، از قرار دادن مستقیم کمپرس های یخ و حرارتی بر روی صورت خود پرهیز کنند ؛ چرا که انجام این کار به بافت های تشکیل شده بر روی پوست آسیب خواهد رساند.
قیمت لیفت با نخ

هزینه لیفتینگ صورت با نخ ، بسته به عوامل بسیاری تغییر می کند ؛ از این رو افرادی که تصمیم به انجام عمل لیفت با نخ را دارند ، بهتر است جهت آگاهی از هزینه آن به پزشک مراجعه نمایند.